EKİBİMİZ

Mustafa KILIÇİN

Mali Müşavir - Kurucu

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mustafa Kılıçin, 1984 yılı Ordu doğumlu olup; ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Dilek Sabancı Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra lisans eğitimini, Gazi Osman Paşa Üniversitesi Muhasebe bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır.

2005 yılında başlamış olduğu meslek hayatında kurumsal firmalarda muhasebe, mali işler ve finans bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Sahip olduğu mesleki deneyimin yanı sıra, çeşitli mesleki eğitimlere katılmış olup, çeşitli alanlarda Küçük ve Orta Boy İşletmeler İçin Türkiye Finansal Raporlama Standardı, Denetim Standartları ve Uygulamaları ile Türk Ticaret Kanunu eğitimlerinde yer almıştır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir yeterlilik sınavlarını başarıyla tamamlayıp, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını almıştır. Halen Yüksek lisans ve Bağımsız Denetçilik alanlarındaki eğitimleri devam etmektedir.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mustafa Kılıçin Denetim firmalarında KDV İade sorumlusu olarak 3 yıl çalıştıktan sonra kendi Mali Müşavirlik bürosunu kurmuştur. Gerçek ve Tüzel kişilerin muhasebe işlemleri ve mali danışmanlık hizmetleri ile ilgili beklentilerini karşılamak için, mevzuat çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet, etik kurallar, tutarlılık, etkinlik, verimlilik prensiplerine göre disiplinli bir çalışma ortamı oluşturmuştur. Hizmet sunulması gereken bütün alanlarda, tedbir ve önlemleri alabilmekte gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir.
Mesleğini icra ederken, gerek Mali Mevzuattaki, gerekse mükellef firmaların faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe ve eksiksiz bir şekilde takip ederek, mükelleflerini bilgilendirerek; gerektiğinde tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlamaktadır.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mustafa Kılıçin, muhasebe ve vergi mevzuatı açısından Mükellef mahremiyeti’nin özenle korunmasını kendisine ilke edinmiştir.

Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Kılıçin, İngilizce bilmektedir.

Burak BAŞKAYA

Muhasebe Sorumlusu

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Burak BAŞKAYA 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Maliye bölümünden mezun olan Başkaya, 2008 yılında çalışma hayatına başlamıştır. 2012 yılından itibaren Orta Asya ve Kafkasya bölgelerinde inşaat ve alt yapı denetimi firmalarında yönetici olarak çalışmıştır. Bu zaman zarfında Uluslararası Kalkınma Bankaları’nın kredi değerleme ve proje yönetim prosedürleriyle ilgilenmiştir. Bölgesel dış ticaret işlemlerinin yürütülmesi, inşaat maliyet yönetimi ve bütçelerinin oluşturulması, yerel idarelerle iş ilişkilerin kurulması konularında kendini ispatlamıştır.
Mesleki tecrübelerini daha çok; dış ticaret işlemleri, bağımsız denetim uygulamaları, inşaat işlemleri ve uluslararası kalkınma bankalarıyla ilgili işlemler oluşturmaktadır.
Evli ve bir çocuk babası olan Başkaya, İngilizce, Rusça ve Türkmence bilmektedir.

Salim SÖNMEZ

Muhasebe Danışmanı

Salim Sönmez 21 Nisan 1998 yılın da İstanbul Üsküdar da doğdu İlköğretimi Sare Selahattin Özel ilk öğretim okulun da tamamladıktan sonra liseyi Ataşehir Rotary Anadolu lisesi Muhasebe bölümünü bitirdi çeşitli bürolarda stajını tamamladıktan sonra 2018 yılında Aras mali müşavirlikt kadrosuna katıldı halen Anadolu üniversitesi işletme bölümü okumaktadır